Фундаторка «Art Classes», художниця, викладачка Наталія Баландюк
Я дійшла до висновку, що найголовніше, що дарують уроки малювання - це стиль мислення, навичка копати глибше: мовляв, а якої саме форми цей предмет насправді, який саме відтінок у сьогоднішнього неба, чим ось це обличчя вирізняється від решти?! Тобто, мистецтво навчає дітей задавати безліч запитань - спершу про видиму реальність, а потім про власні відчуття, воно вчить аналізувати, що саме про це думаю я.
В майбутньому подібна чутливість виховує безцінні людські якості, такі, як емпатія та естетичне чуття, коли ти просто відчуваєш, як слід діяти, подавати та покращувати.
Художник-монументаліст Юлія Кириченко
Народилася 1996 року у м. Миронівка, Київської області. З 2013 до 2017 року навчалася в КДІДПМіД імені М. Б ойчука за спеціальністю монументально-декоративне мистецтво. З 2017 -2019 - навчання в НАОМА на магістратурі за спеціальністю монументального мистецтва в майстерні сакрального та храмового живопису ім. М. А. Стороженка . Диплом з відзнакою. Отримала Золоту медаль академії мистецтв України. Учасниця Paris art fair 2018 р. (Вітражна інсталяція “Post-punk. Exit"). Волонтер в музеї ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ (експозиційна діяльність). Творчі роботи в приватних колекціях Каради, Литви, Франції та Польщі);
Досконало володію різними декоративно-монументальними техніками (вітраж, мозаїка, фреска, сграфіто, техніка гарячої емалі та ін.), проте улюбленою технікою вважаю вітраж, адже в ній поєднуються матеріальність, фактурність та яскраві комбінації кольорів.
Для мене головним натхненнями є авангардизм та природність, яка не завжди ідеальна, але тим вона і прекрасна у своїй дизгармонії . Саме відчуття прекрасного у дизгаромнії, в певній особливості та важливості кожного елементу природи, я намагаюсь передати своїм учням. Словами мого улюбленого художника Анрі Матісса: „Щасливий той, хто вміє співати душею чистою та відкритою… Потрібно вміти знаходити радість у всьому: у небі, у деревах, у квітах. Квіти цвітуть всюди для всіх, хто тільки прагне їх бачити“.
Викладач, художник Олексій Омельченко
Народився у м. Дніпро в 1993 році. Навчався в Дніпропетровську театрально-художньому коледжі за спеціальністю «Образотворче мистецтво». Вищу художню освіту здобував у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, спеціалізація «Станковий живопис», майстерня В. Гуріна, м. Київ. Зараз навчаюсь в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, кафедра Монументально-декоративного і сакрального мистецтва.
Виставкова діяльність з 2011 року. Беру участь у всеукраїнських виставках Національної спілки художників України.
Викладацький стаж понад 5 років. Навчаю своїх учнів олійному та акварельному живопису, рисунку, композиції, графіці та фешн-ілюстрації.
Моя мета, як викладача, не скільки навчити, а надихнути! Я можу допомогти вам знайти мистецтво у собі. До зустрічі в Art Classes!
Викладачка, художниця Євгенія Мачковська
Народилася 1999 року у місті Дніпро. У 2018 році закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж. Зараз навчаюся у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА).
Приймала участь у виставках живописних робіт, наприклад в спілці художників у місті Дніпро ( "Барви Дніпра", "Від поклику до професії", "Січеславський пленер"). У Київській спілці художників приймала участь у виставці до Дня Художника 2018 р. Також беру участь у виставках, що влаштовує НАОМА. Була учасником Всеукраїнського конкурсу Срібний Мольберт 2017 і Срібний Мольберт 2017 ІІ.
Люблю мистецтво в усих його проявах, працюю над своєю творчістю, адже
не уявляю без цього свого життя. Вважаю, що мистецтво надихає і сповнює
життям, тому хочу розкрити його красу всим, хто цього бажає.
Викладачка, художниця Дарина Святун
Народилась 1999 року у м. Миронівка, Київської області. З 2016 до 2020 року навчалася на бакалавраті в КДАДПМіД імені М.Бойчука за спеціальністю монументально-декоративне мистецтво, а згодом у цій же академії проходила навчання на магістратурі з 2020 до 2022 рік. З 2017 року почала свою виставкову діяльність у місті Київ, наприклад, приймала участь у виставкових проектах від Центру Української Культури та Мистецтва («Крафторій», «Арт-паралелі») та ін. Також була учасницею всеукраїнських пленерів.
У своїх художніх практиках використовую різні медіа, зокрема колаж, графіку, живопис, відео та ін. Як викладач, вважаю, що у мистецтві, в першу чергу, важливим є вміння мислити самостійно та не боятися продукувати власні ідеї, адже саме це є основою для розвитку творчої особистості.
Викладачка, мисткиня Ніка Шумейко
Народилась 2001 року у м. Решетилівка, Полтавської області. У 2022 році здобула освітній рівень бакалавр за спеціалізацією "Монументально-декоративне та сакральне мистецтво" в КДАДПМіД імені М.Бойчука та продовжую своє навчання за цим напрямком для здобуття магістерського рівня.
Почала свою виставкову діяльність з 2019 року, активна учасниця всеукраїнських виставок Національної Спілки Художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва. У 2022-у році нагороджена Президентською стипендією, як майстриня витинанки.
Основою моєї мистецької практики є, безпосередньо, експеримент. Я знаходжусь в постійному пошуку відображення своїх внутрішніх та візуальних контекстів. Мені цікаво використовувати різноманітні техніки та матеріали. Я вважаю, що головне, це впевнено йти вперед та не соромитись помилок. Бо, мистецтво - це про любов та творчу свободу, коли не ми боїмося фарб та чистого полотна, а вони - тремтять від нашої рішучості.
Викладачка, художниця Ірина Василюк
Мене звати Ірина. Народилась у м.Староконстянтинів. Закінчила Староконстянтинівську художню школу, зараз навчаюсь у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (спеціалізація : станковий і монументальний живопис. Майстерня Скрипіцина С.С). Навчаю малюванню вже рік (як онлайн, так і офлайн). Пишемо олійними, акварельними фарбами та гуашшю, також навчаю малювати графічними матеріалами. Моя мета: цікаво викладати, підтримувати всі ідеї учнів та наставляти їх. Постійно вдосконалююсь сама та допомагаю вдосконалювати художню майстерність своїм учням!