Курс «Історія мистецтв+малювання»

Програми для дітей «Історія мистецтв + малювання»

Навчальний курс для дітей «Історія мистецтв + малювання» покликаний навчити малюванню, розвинути естетичне чуття та сприяти обізнаності дитини в основних стилях і техніках образотворчого мистецтва.

Уроки проходять у розважальній формі, яка ідеально підходить дітям. Суттєвою перевагою курсу є автономність кожної з тем, тобто, ви можете долучитись до навчання в будь-який момент.

Для нас важливо не лише навчити ваших дітей малюванню, але й закласти в них розуміння, що художня діяльність – це віддзеркалення цінностей того покоління, в якому творив художник, допомогти учням трішки глибше поринути в історію та зрозуміти естетичні цінності минулого і сьогодення!

Зв'язатися з нами

Програми для дітей «Contemporary Art»

Курс «Contemporary Art» призначений для дітей, які мріють вдосталь наекспериментуватись у сучасних матеріалах та розібратись на практиці у стилях модерн-арту. Їхнє навчання відбувається за принципами: обираємо стиль, розбираємось, в чому його особливість, створюємо ескіз, втілюємо ескіз на великих полотнах. Так діти спробують сучасні: fluid art, resin art, спиртові чорнила, скетчінг маркерами, олійний живопис, текстурні пасти, комп'ютерну графіку, живопис з поталлю тощо. Для таких учнів мистецтво - це вивільнення емоцій та спосіб відволіктись, відпочити, відновити енергію після шкільних буднів

Зв'язатися з нами
Курс «Contemporary Art»
Академічний рисунок та живопис

Програми для дітей «Академічний рисунок та живопис»

Курс «Академічний рисунок та живопис» - це справжня класична школа мистецтва, курс націлений виховати самостійного художника, здатного писати абсолютно все. Даний курс для тих дітей, які мріють пов'язати свою долю з мистецтвом. Він має послідовну програму і чергує такі предмети, як рисунок, живопис та композиція. Дитина вивчає базові поняття: композиція на форматі, пропорції, побудова, перспектива, створення об‘ємів та просторовості. Ми починаємо з геометричних форм та закінчуємо зарисовками з натури, як і людей, так і видимих об'єктів.

Зв'язатися з нами

Програми для дітей «Картина мрії»

Пропозиція, яка включає можливість написати картину за одне або кілька занять саме за тим сюжетом та технікою, яку оберете ви. Обмежень у розмірах полотна, складності сюжету чи техніці немає. Потрібні лише ваше бажання та готовність реалізовувати сюжет вашої мрії!

Зв'язатися з нами
«Картина мрії»
Короткотривалі «Навчальні курси та лекції»

Програми для дітей Короткотривалі «Навчальні курси та лекції»

Щомісяця у нас є змога навчатись на короткотривалих курсах з «Коміксів чи Аніме», «Фешн ілюстрації», «Кольорознавства», «Історії мистецтва» та багато іншого. Напишіть або зателефонуйте нам аби дізнатись які курси відбудуться в найближчий час

Зв'язатися з нами

Запорука творчої впевненості в дорослому житті Мистецтво з дитинства

 • Художня студія - це свобода в проявах тож жодного дистанціювання між учнями та викладачами у нас немає. Дисципліна важлива, проте ми стараємось бути в рівній переговорній позиції з учнями, не кажучи вже про те, що останнє слово у картині завжди залишається за художником.
  Наталія Баландюк Фундатор Art Classes
 • Спортивні гуртки загартовують характер на все життя, а от художні - прищеплюють любов до тактильної праці, увагу до деталей та неймовірно розвивають естетичне чуття.
  Наталія Баландюк Фундатор Art Classes
 • Не важливо, чи дитина продовжить свій шлях у мистецтві, важливо, що вона пройде цей досвід та перейме естетизм, чуття прекрасного, свободу виявлення і креативність у своє доросле життя.
  Наталія Баландюк Фундатор Art Classes

Сертифікати

Подарункові Сертифікати для дітей

Що може бути цікавішим для дитини, аніж поринути у світи улюблених казкових героїв?! Ми пропонуємо дитячі подарункові сертифікати на заняття, де ваші малюки зможуть створити власні пригоди Гаррі Поттера та його друзів, зануритися у світ магії та чаклунства, вигадати та втілити свій варіант походеньок усім відомих персонажів - та й в цілому ніяк не обмежувати свою фантазію щодо розвитку подій у світі поттеріани!

Замовити Сертифікат
Подарункові сертифікати для дітей

Слідкуйте за нами

«Art classes» - студія для естетів, які прийшли здійснювати мрію!.

 • м. Київ, вул. Антоновича, 23-Б, 2-ий під'їзд, 4-ий поверх, офіс 45.
 • 097-506-23-67
 • artclasses.ua@gmail.com

Дізнавайтесь про останні події

Залиште Ваш E-mail щоб мати нагоду отримувати останні новини!