//artclasses.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/»»»»-600x400-2.png

Мистецтво з дитинства - запорука творчої впевненості в дорослому житті!

Як нас Знайти

Чому у нас так добре?

Це свобода

В проявах тож жодного дистанціювання між учнями та викладачами у нас немає. Дисципліна важлива, проте ми стараємось бути в рівній переговорній позиції з учнями, не кажучи вже про те, що останнє слово у картині завжди залишається за художником.

Композиція

Нетрадиційна, по-дитячому безпосередня кривизна форм та непропорційність теж красиві.

Наші Викладачі

Ведуть роз'яснення теми на окремих листах, не малюючи за учнів.

Похвала

Демонстрація цінності та визнання унікальності намальованого дуже важливі. У нас навіть буває традиція усім бажаючим забиратись на стілець з картиною та розповідати, що й чому на ній зображено.

Відсутність порівнянь

Та єдиних шаблонів. Через мистецтво дуже хочеться донести, що цінність у самобутності.

Радість

На уроках дозволено розмовляти, веселитись та радіти, адже творчість саме для цього!

"Не важливо, чи дитина продовжить свій шлях у мистецтві, важливо, що вона пройде цей досвід та перейме естетизм, чуття прекрасного, свободу виявлення і креативність у своє доросле життя!"

Наталія Баландюк, фундатор Art Classes

Як нас Знайти
//artclasses.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/children-42-600x400-1.png

Навіщо дітям малювання?

Якось перед початком чергового навчального року мені захотілось розібратись в чому ж вплив мистецтва на майбутнє доросле життя наших вихованців?! Я дійшла до висновку, що найголовніше, що дарують уроки малювання - це стиль мислення, навичка копати глибше: мовляв, а якої саме форми цей предмет насправді, який саме відтінок у сьогоднішнього неба, чим ось це обличчя вирізняється від решти?! Тобто, мистецтво навчає дітей задавати безліч запитань - спершу про видиму реальність, а потім про власні відчуття, воно вчить аналізувати, що саме про це думаю я. В майбутньому подібна чутливість виховує безцінні людські якості, такі, як емпатія та естетичне чуття, коли ти просто відчуваєш, як слід діяти, подавати та покращувати.

Художник змушений вирішувати десятки задач лише в одній картині - стосовно пропорцій, композиції та художньої інтерпретації, і через деякий час це спонукає його і у житті не діяти очевидно, не ходити протоптаними дорогами, а обирати власну модель поведінки, власні цінності та життєвий шлях. Сьогодні ці якості прийнято називати креативністю, проте, якщо розшифрувати - це глибинний, вдумливий, нестереотипний підхід до вирішення задач, від таких відносно простих, як творча робота, до розробки інноваційних продуктів.

//artclasses.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/group-1.png

"Пам’ятайте, що художники - це уже давно не вбогі диваки, а творці нашого з вами майбутнього в абсолютно різних сферах життя!"

Наталія Баландюк, фундатор Art Classes

Знаєте, як до нашої студії потрапляють дорослі учні?

Все просто: вони більше не можуть не малювати! А знаєте, чому вони не малювали, навіть маючи хист та бажання? Бо ще з дитинства усі ми знаємо "художник це не професія", "усі творчі люди п`яниці та злидарі", ну і, звісно, "художники з іншої планети". У зв'язку з цими "раціональними та безкомпромісними" аргументами більшість творчих людей пішло здобувати "серйозні та грошовиті". І ось на різних етапах життя ці художники в душі приходять до усвідомлення того, що нереалізований потенціал робить людину нещасною! Художник змушений вирішувати десятки задач лише в одній картині - стосовно пропорцій, композиції та художньої інтерпретації, і через деякий час це спонукає його і у житті не діяти очевидно, не ходити протоптаними дорогами, а обирати власну модель поведінки, власні цінності та життєвий шлях. Сьогодні ці якості прийнято називати креативністю, проте, якщо розшифрувати - це глибинний, вдумливий, нестереотипний підхід до вирішення задач, від таких відносно простих, як творча робота, до розробки інноваційних продуктів.

//artclasses.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/bachelorette_party.jpg

"Якщо ви народились творчо обдарованим, то чим би ви не займались зараз, розпочинайте творити, від цього напряму залежить ваше щастя!"

Наталія Баландюк, фундатор Art Classes

Як нас Знайти
Наша місія для дитячого напрямку

Наша місія для дитячого напрямку

Майбутнє

Немає сумнівів, що уже в недалекому майбутньому емоційний інтелект та креативне мислення стануть найбільш затребуваними особистісними особливостями, посунувши такі традиційні якості як старанність чи дисциплінованість. Не так важливо, яку професію обере ваша дитина - головне, аби вона вірила у свої таланти, мислила не шаблонно та володіла нестандартними підходами у здавалось би рутинних задачах.

Мислення

Найголовнішими навичками XXI століття є вміння мислити рефлексивно, творчо та цілісно. Ми не очікуємо, що кожен з наших учнів обере художню професію, проте ми знаємо, що через різнопланові творчі задачі вони навчаться мислити абстрактно та продуктивно, творчо підходити до вирішення проблем, зрозуміло пояснювати свою думку, засвоювати мінливі технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці. Швидкі зміни у нашому світі вимагають від учнів бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами, а також створювати щось нове та корисне.

Система освіти

За роки викладання було розроблено систему дитячої освіти, у якій спершу відбувається знайомство з різновидами стилів, технік та інструментів, без обмежень дитини у виборі. Це допомагає закохатись у творчі заняття. А з часом ми м'яко спрямовуємо дитину до академічної грамоти, чергуючи її із сучасними техніками та підходами у мистецтві.

Наша місія для дорослого напрямку

Наша місія для дорослого напрямку

Боротьба зі стереотипами

Більшість з нас росли з історіями про вбогих художників із обшарпаними майстернями десь на холодних горищах чи у підвалах. Боротьба зі своїми власними стереотипами важка, ще складніше формувати пласт нової свідомості, де художники - не дивакуваті злидарі, а успішні тонкочуттєві особистості, які творять в комфортних умовах та цінують свою працю й час!

Комфморт

З подібними переконаннями й народилась концепція Art Classes - студії, де митці в красивому комфортабельному просторі здійснюють мрію свого дитинства – творять і реалізовують свої переживання через живопис, графіку, емоційні і тактильні відчуття!

Естетизм

Наші клієнти - вже успішні люди, в них немає амбіцій пройти страждальний шлях від вбогих майстерень до «рок-зірок» арту. Наші учні - це художники-початківці, які прагнуть краси та естетики навколо себе і у власних творах вже сьогодні! Art Classes - студія для естетів, які прийшли здійснювати мрію!

Слідкуйте за нами

«Art classes» - студія для естетів, які прийшли здійснювати мрію!.

  • м. Київ, вул. Антоновича, 23-Б, 2-ий під'їзд, 4-ий поверх, офіс 45.
  • 097-506-23-67
  • artclasses.ua@gmail.com

Дізнавайтесь про останні події

Залиште Ваш E-mail щоб мати нагоду отримувати останні новини!